سیستم مدیریت محتوی وردپرس - آموزش نصب وردپرس

در این مقاله از دروازه توسعه به ویژگی های مختلف وردپرس از جمله اشاره به امکانات رایگان آن مانند پوسته های متنوع و همچنین افزونه های بیشمار آن خواهیم پرداخت ,

در ادامه این مقاله به شما آموزش خواهیم داد چطور سیستم مدیریت محتوا قدرتمند وردپرس را نصب و از آن استفاده کنید. پس با ما همراه باشید

در ابتدا برای درک کامل این مقاله نیاز میباشد که مطالب این دوره را به صورت کامل خوانده باشید:

خب بهتر است که با وردپرس کمی عمیق تر آشنا بشویم

شاید برای شما جالب باشد تا بدانیم تقریبا ۳۳% از وبسایت های موجود در وب با استفاده از وردپرس ساخته شده اند یعنی ۱/۳ کل صفحات وب !!!

که همین امر باعث شده وردپرس هر روز بیشتر از روز قبل پیشرفت داشته باشه و همچنین هزاران افزونه و قالب رایگان در اختیار استفاده کنندگان قرار گیرد.

در حال حاظر نگارش فارسی وردپرس هم موجود میباشد یعنی این سیستم قدرتمند را میتوانید به راحتی با زبان فارسی بر روی سایت خود داشته باشید


آموزش نصب وردپرس - دروازه توسعه

 

نصب وردپرس اصلآ کار سخت و پیچیده ای نیست و فقط کافی هست طبق توضیحات تیم ما پیش بروید

در ابتدا برای راه اندازی یک سایت همانطور که قبلا توضیح داده ایم باید یک هاست و دامین تهیه کنید ( اگر نمیدانید هاست چیست این مطلب را مشاهده کنید : هاست چیست؟)

 

هاست های موجود دارای دو سیستم مدیریت میباشند : cpanel  و direct admin که در این آموزش نصب وردپرس بر روی cpanel را به شما آموزش خواهیم داد. (این دو سیستم مدیریت تفاوت چندانی ندارند و با کمک همین آموزش میتوانید بر روی direct admin نیز وردپرس را نصب کنید!)

 

وردپرس بسیار قدرتمند و وسیع میباشد و هم اکنون پوسته (قالب) های رایگان فراوانی با این CMS ساخته شده اند و بسیاری از سایت های ایرانی نیز از این سیستم استفاده میکنند.

در قسمت بعدی این دوره آموزش تصویری نصب وردپرس به صورت قدم به قدم را به شما تقدیم خواهیم کرد

برای دیدن آموزش نصب وردپرس کلیک کنید

 

 

 منتشر شده در تاریخ : اسفند ۱۸, ۱۳۹۷

    به اشتراک بگذارید :

دسته بندی: آموزش وردپرس طراحی وب مقاله وردپرس
دیدگاه ها

یک نظر بگذارید